Listy startowe zawodów Torus Triathlon In Da House 2017

07:30 – start dystans sprint (numery F1-F12)

1. Mateusz Koper
2. Przemysław Trzaska
3. Mieczysław Drawc
4. Bartosz Nienartowicz
5. Sławomir Dorochowicz
6. Marcin Wietecha
7. Radosław Juchnowicz
8. Przemysław Ługiewicz
9. Bartosz Jurkiewicz
10. Wojciech Portee
11. Bartek Bielski
12. Zbigniew Pomierski

09:00 – start dystans sprint (numery Z1-Z12)

1. Rafał Stepnowski
2. Zbigniew Wulczyński
3. Mateusz Żylewicz
4. Łukasz Rusak
5. Dawid Szwedowski
6. Jarek Boryna
7. Krzysztof Kalinowski
8. Michał Mocarski
9. Piotr Andryszak
10. Łukasz Kolasa
11. Robert Taraszkiewicz
12. Aleksandra Poniatowska (konkurs RADIO GDAŃSK)

10:30 – start dystans sprint (numery N1-N12)

1. Karol Pomierski
2. Adam Rubaj
3. Marcin Safranow
4. Marek Piekarski
5. Mariusz Jurkiewicz
6. Adam Ślipy
7. Adam Szablewski
8. Dariusz Styczyński
9. Szymon Flisikowski
10. SZTAFETA WATAHA IV (EKOLAN)
11. SZTAFETA WATAHA III (EKOLAN)
12. SZTAFETA SYNAPSIS

12:00 – start dystans sprint – SZTAFETA BIZNESOWA (numery B1-B12)

1. SIEMENS I PRZYJACIELE
2. TRIO Z RIO (JEPPESEN)
3. TIGER GYM
4. AQUASTACJA TEAM
5. STALREM (TorusTriathlonTeam)
6. RADIO GDAŃSK
7. SAN COGNIZANT
8. STATE STREET
9. LUFTHANSA SYSTEMS POLAND
10. TORUS SQUAD
11. WATAHA II (EKOLAN)
12. WATAHA I (EKOLAN)

13:30 – start dystans sprint (numery K1-K12)

1. Emilia Graban
2. Lucyna Puchała
3. Hanna Piotrowicz
4. Agnieszka Dudaniec
5. Alicja Buczkowska
6. Monika Ożarowska
7. Aleksandra Balcerzak
8. Magdalena Kluba
9. Marta Kalinowska-Biegała
10. Marta Kamińska-Olczak
11. Malika Juchnowicz
12. Paulina Pisańska

15:00 – start dystans sprint (numery C1-C12)

1. Grzegorz Książek
2. Marcin Kępka
3. Michał Twarowski
4. Roman Paschke
5. Łukasz Jegliński
6. Mateusz Miszewski
7. Maciej Swinarski
8. Jacek Gardener
9. Marcin Dybuk
10. Marek Bartkowski
11. Marek Korol
12. Juan Felipe

16:30 – start dystans sprint (numery PRO1-PRO12)

1. Tomasz Spaleniak
2. Marcin Sobczak (klasyfikowany w kat. 35+)
3. Paweł Juśkiw
4. Bartosz Banach
5. Paweł Miziarski
6. Maciej Kosmala
7. Daniel Formela
8. Michał Dzioba (klasyfikowany w kat. 35+)
9. Monika Smaruj (klasyfikowana w kat. kobiety)
10. Marta Łagownik (klasyfikowana w kat. kobiety)
11. Wojciech Łachut
12. Paweł Czajkowski (klasyfikowany w kat. 35+)

18:00 – start dystans sprint (numery S1-S12)

1. Bartosz Szczepaniak
2. Jacek Freitag
3. Marcin Szymkun
4. Artur Rybicki
5. Paweł Tusk
6. Marek Biegała
7. Dawid Bogut
8. Michał Skorupa
9. Paweł Makowski
10. Tommi Kankkunen
11. Grzegorz Cylkowski
12. Marcin Radczuk (konkurs KM na zdrowie)