Paweł Miziarski

Zawodnik TTT

Paweł dołączył do Torus Triathlon Team w 2015r., a od sierpnia, po fantastycznym występie na Herbalife IRONMAN70.3 Gdynia, został kolejnym zawodnikiem pro sponsorowanym przez gdańskiego dewelopera Torus.

Swoje pierwsze triathlonowe sukcesy zaczął odnosić w 2011 r., wchodząc do pierwszej dziesiątki w kategorii OPEN w Triathlon Winiec, a dwa lata później w Przechlewie. W 2014 r. odniósł ważne zwycięstwa na terenie Pomorza w kategorii M18-24, zdobywając pierwsze miejsce w Herbalife Triathlon Gdynia oraz w Triathlon Gdańsk, gdzie był również piąty w kategorii OPEN.

W sezonie 2015 Paweł może pochwalić się siedmioma miejscami w pierwszej trójce, w tym pierwszym miejscem w Triathlon Bygoszcz i drugim w Triathlon Przechlewo, w kategorii M25-29. W kategorii OPEN, Paweł zdobył drugie miejsce w Volvo Triathlon Series Chodzież, Triathlon Polska Bydgoszcz-Borówno oraz Triathlon Gdańsk. W Herbalife IRONMAN 70.3 Gdynia zdobył piąte miejsce w kategorii M25-29 i tym samym miejsce startowe na Mistrzostwa Świata 2016 w Sunshine Coast, w Australii. Paweł nie może się doczekać swojego nowego wyzwania – przygotowania trwają już w najlepsze!

Więcej o Pawle Miziarskim dowiecie się ze stron:

miziar-sport.blogspot.com

www.facebook.com/pawelmiziarski