Chcesz wystartować w Torus Triathlon IN DA HOUSE 2017? Chcesz zrobić coś naprawdę szlachetnego? Weź udział w naszej zabawie „Km na zdrowie” i pomóż dzieciom zagrożonym autyzmem zmniejszyć dystans dzielący ich od samodzielnego i szczęśliwego życia!

W 2017 r. w Polsce urodzi się 400 000 dzieci. 1500 z nich na pewno uzyska diagnozę autyzmu. W 2016 roku, w ramach programu “BadaBada”, Fundacja Synapsis zdiagnozowała autyzm u 290 dzieci. Wczesna diagnoza to dla wielu dzieci szansa na znaczną poprawę funkcjonowania i samodzielne, satysfakcjonujące życie w przyszłości.

My chcemy tę liczbę potroić, i to tak, jak umiemy najlepiej – pływając, jeżdżąc i biegając. 290 x 3 daje…. razem 870… kilometrów! :)

Jak pomagać? I jak wygrać start w TTIDH 2017? To proste! :)

  1. Wylej trochę potu!
    Załóż buty i pobiegnij swoją ulubioną trasą, wsiądź na rower lub wskocz do basenu i przepłyń swój typowy dystans! Jeśli nie uprawiasz powyższych sportów, możesz spokojnie poćwiczyć na rowerku treningowym, bieżni, wioślarzu, itp., w domu czy na siłowni…albo pójdź na długi spacer! Nie ważne jak to zrobisz, liczy się chęć i osiągnięty dystans!
  2. Pochwal się!
    Udostępnij nam Twój wynik na naszym profilu Torus Triathlon Team (Facebook lub Instagram: @torustriathlon). Najlepszy będzie screen z endomondo lub innej aplikacji do treningu. Akceptujemy również foto zegarków, zeznania wideo czy po prostu zdjęcie z Twojego treningu + dopisaną sumę kilometrów. Wierzymy, że nie będzie oszukiwania, bo triathloniści nie ściemniają. Oznaczcie Wasze zdjęcia #kmnazdrowie
  3. Wpłać wybraną przez Ciebie sumę bezpośrednio na konto Fundacji Synapsis: http://bit.ly/wplacam koniecznie z tytułem przelewu kmnazdrowie. Tu nie ma znaczenia, ile wpłacasz – ważne że pomagasz :) Np. 15 zł pokrywa koszt jednej pomocy diagnostycznej a 90 zł – godzinę profesjonalnej diagnozy dziecka zagrożonego autyzmem.
  4. Przyjdź na Torus Triathlon In Da House w dniu 25 lutego, kibicuj i odbierz nagrodę!

DODATKOWO:

OSOBA, KTÓRA DO 10 LUTEGO “WYKRĘCI” NAJWIĘCEJ KILOMETRÓW OTRZYMA MOŻLIWOŚĆ WYKUPU MIEJSCA STARTOWEGO W TORUS TRIATHLON IN DA HOUSE 2017 (koszt miejsca startowego to 120 zł, który przeznaczymy na cel Fundacji) :)