Grzejeco


Nowa 17

62--00 Biskupice

Numer telefonu: 501698412

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)

Pompa ciepła daikin poznań


Krótki opis firmy Pompa ciepła daikin poznań

Hurtownia, której strona internetowa to grzejeco.pl, zajmuje się sprzedażą, montażem oraz serwisowaniem pomp ciepła. Działa ona na rynku od wielu lat i  zatrudnia doświadczonych fachowców. Każdy klient może umówić się na wstępne, niezobowiązujące spotkanie, w trakcie którego zostanie mu zaprezentowana szczegółowa oferta, uwzględniająca indywidualne preferencje, możliwości finansowe oraz warunki lokalowe.

Jednym z urządzeń dostępnych w Poznaniu jest pompa ciepła Daikin. Działa ona w systemie powietrze-woda (wykorzystuje energię cieplną zawartą w powietrzu zewnętrznym do ogrzewania wody użytkowej lub do zasilania systemu centralnego ogrzewania wodnego w budynku; podstawowym działaniem takiej pompy jest pobieranie ciepła nawet w niskich temperaturach). 

Planując montaż takiego systemu we własnym domu, warto zapoznać się z dostępną na stronie internetowej zakładką, w której opisany jest proces starania się o dofinansowanie na zakup pompy. Można dzięki temu wyraźnie zmniejszyć koszty instalacji.

Pobliskie firmy:

Ebordi s.c.


Poznańska 3, Gądki

Zobacz >

TRAK S.J.


os. Stare Żegrze 50, Poznań

Zobacz >

LaMarta.pl


Powstańców Wlkp. 3, Dominowo

Zobacz >

Opis firmy
na najwyższym poziomie

Łatwy sposób
wyszukiwania usług

Nieograniczone możliwości
zaistnienia w sieci