Pracownia Rentgenowska XMED Sp. z o.o.


Szpaków 33

41-705 Ruda Śląska

Numer telefonu: 507605104

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)

Badania rentgenowskie Śląsk • https://xmed-rtg.pl/


Krótki opis firmy Badania rentgenowskie Śląsk • https://xmed-rtg.pl/

Wypadki drogowe, kontuzje w trakcie uprawiania sportu, nieszczęśliwe upadki, zmiany zwyrodnieniowe, choroby narządów wewnętrznych, powikłania pooperacyjne – to zaledwie początek długiej listy przyczyn, dla których lekarze decydują się skierować pacjenta na badanie RTG. Prześwietlenie ma już długą tradycję w świecie medycyny, a technologia jest powszechnie stosowana do stawiania diagnoz.

Badania rentgenowskie na Śląsku są przeprowadzane przez specjalistów tworzących pracownię xmed-rtg.pl przy ulicy Szpaków 33 w Rudzie Śląskiej. Na wizytę można się umówić prywatnie lub ze skierowaniem od lekarza NFZ. Zdjęcia z opisami są przekazywane pacjentowi już następnego dzień po badaniu.

Nowoczesny sprzęt diagnostyczny pozwala uzyskać precyzyjny obraz, który ułatwia lekarzowi wystawienie prawidłowej opinii na temat stanu zdrowia pacjenta. Technologia RTG mimo wieloletniej obecności w świecie medycyny wciąż jest udoskonalana. Bez rentgena trudno wyobrazić sobie skuteczną terapię w przypadku naprawdę wielu chorób czy urazów.

Pobliskie firmy:

Netpaka.eu


Powstańców Śląskich 54, Lubliniec

Zobacz >

GREENHOUSE SERVICE S.C.


Kasztanowa 12, Lubliniec

Zobacz >

MM System


Juliana Tuwima 8, Ruda Śląska

Zobacz >

Opis firmy
na najwyższym poziomie

Łatwy sposób
wyszukiwania usług

Nieograniczone możliwości
zaistnienia w sieci